top

Archyvai: Services

Description.

Posted on 22 kovo, 2020

Transportavimo paslauga

Teikiame transportavimo pagalbą, sugedus Jūsų automobiliui kelyje – paimsime jį ir atsivešime į servisą remontui.

Read More
Posted on 27 balandžio, 2018

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė Benzininių, hibridinių ir dyzelinių variklių, saugos sistemų ABS/ASR, ESP, elektros sistemų diagnostika ir remontas.

Read More
Posted on 24 sausio, 2017

Ratų geometrijos atstatymas

Ratų geometrijos atstatymas lazerinio stendo pagalba. Ratų geometrijos patikra, geometrijojos atstatymas po automobilio pakabos remonto.

Read More
Posted on 24 sausio, 2017

Variklių remontas

Mūsų motorų specialistai greitai suras ir tinkamai pašalins bet kokio automobilio variklio gedimą. Mes surasime gedimo priežastį ir pasirūpinsime, kad gedimas nepasikartotų.

Read More
Posted on 24 sausio, 2017

Kompleksinė patikra

Kompleksinė patikra prieš perkant automobilį. Mes galime atlikti visus pagrindinius patikrinimus ir testus automobiliams kuriuos norite įsigyti.

Read More
Posted on 24 sausio, 2017

Važiuoklės remontas

Kažkas kliba, bilda ar traška važiuojant? Avažiuokite į mūsų servisą – mes rasime gedimą ir pasirūpinsime, kad Jūsų kelionės pasiektų tikslą.

Read More

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/wp-content/themes/autoservice/sidebar.php:43 Stack trace: #0 /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/wp-content/themes/autoservice/archive.php(52): autoservice_get_sidebar() #1 /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/mouslt/do...') #2 /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/mouslt/do...') #3 /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/index.php(17): require('/home/mouslt/do...') #4 {main} thrown in /home/mouslt/domains/motorus.lt/public_html/wp-content/themes/autoservice/sidebar.php on line 43